Beachflag

Nachádzate sa tu

Systémom Beachflag vytvoríte neprehliadnuteľnú reklamnú plochu. Ukážete Vašu reklamu presne tam, kde sa nachádza cieľová skupina. V zime aj v lete, vo vnútri i vonku! Vyberte si z nasledujúcich tvarov a veľkostí:

Beachflag série GRAND je najpredávanejším zo všetkých typov beachflagov. Môžte sa s ním stretn...
Beachflag DROP je charakteristický kvapkovitým tvarom, ktorý zaujme na prvý pohľad. Po beachflagu GRAND je druhým...
Beachflag SHARK pre všetkých, ktorým učaroval dynamický tvar žraločej plutvy.  Vyrába sa v troch nasledovn...

Neprehliadnuteľné výhody

beachflagov

Prečo práve beachflag od nás?

Expresne rýchla inštalácia

Expresne rýchla inštalácia systému beachflag v štýle hesla: “Prišiel som, videl som, postavil som.” Vďaka jednoduchému montážnemu systému je inštalácia beachflagu minútovou záležitosťou. Na to, aby ste beachflag postavili, potrebujete konštrukciu + vlajku + stojan na uchytenie konštrukcie. Doobjednať je možné aj prenosnú tašku, v ktorej beachflag uschováte po akcii.

Refresh designu

Chystáte novú promoakciu a potrebujete vlajku s novým designom? Žiadny problém. Refreshnite svoj beachflag a objednajte si len novú vlajku. Konštrukciu a stojan použijete ten čo už máte zakúpený. Takto získate nový design a ušetríte náklady spojené s kúpou novej konštrucie a stojanu. Na výrobu používame materiál Polyflag, 110 – 115 gramový priehľadný 100% polyester.

Viditeľnosť

Systém beachflag je možné použiť v rôznych veľkostiach, a tým získať reklamnú plochu od 1 m2 do 4 m2. Vďaka tomu sa beachflag stáva neprehliadnuteľnou reklamnou plochou, ktorá upúta už z veľkej diaľky.

Skladovateľnosť

Skladovateľnosť beachflagu je vynikajúca. Po akcii rozoberiete konštrukciu a spolu s vlajkou vložíte do tašky v rozmere 120 x 20 cm. Takto uložený beachflag bude čakať na ďalšiu akciu.