Zástavky & vlajočky

Nachádzate sa tu

Vyrábame rôzne tvary zástaviek a vlajočiek - či už reklamných, firemných, športových alebo štátnych, autovlajok, stolových vlajok, stolových banerov a vlajkošnúr.  Všetky tieto výrobky sú neodmysliteľnou súčasťou marketingových a športových aktivít.

Zástavky - stolové, do auta a na stenu - výroba
Potrebujete sa prezentovať na výstave, zviditeľniť Váš produkt v predajni? Pracujete pre športový klub alebo ste fan...
Stolové banery, stolové vlajky na Váš stôl.
Stolové banery upútajú pozornosť svojim neobvyklým tvarom. Kombinácia materiálu s prijemným leskom,...
Ponúkame výrobu stolových vlajok - priamo od výrobcu
Ponúkame výrobu reprezantatívnych stolových vlajok. Stolové vlajky sú vyrobené sublimačnou potlačou, ktor...

Neprehliadnuteľné výhody

zástaviek a vlajočiek

Prečo práve vlajočky a zástavky od nás?

Široké možnosti použitia

Stolové vlajky, autovlajky, stolové a kľubové zástavky vytvoria štýlovú dekoráciu akéhokoľvek priestoru. Ako dekoračné a reklamné predmety na predajných pultoch, vo výstavných stánkoch sú vlajky a zástavky ideálnym nevtieravým pútačom pozornosti potencionálnych zákazníkov. Pre tých, ktorý chcú vyjadriť kľubovú identitu máme v ponuke kľubové zástavky a vlajky.

Profi výroba

Promovlajky.sk reprezentuje výrobca s viac ako 15 ročnými skúsenosťami v oblasti výroby vlajočiek a zástaviek. Využite naše skúsenosti a my Vás radi prekvapíme rýchlou dodávkou, kvalitným prevedením a rozumnou cenou. Naše výrobky spĺňajú vysoké kvalitatívne nároky západoeurópskych odberateľov, preto môžte aj Vy s pokojom v duši vsadiť na našu kvalitu.

Viditeľnosť

Vlajočky a zástavky predstavujú reklamné predmety, ktoré vždy upútajú pozornosť zákazníkov, potešia srdce každého kľubového fanúšika. Jemné a decentné prevedenie = nevtieravá reklama.

Dodanie

Ponúkame rýchle dodanie tovaru, krátke dodacie termíny, ktoré dosahujeme vďaka vlastnej výrobe a šikovnosti našich zamestnancov. Tovar Vám zašleme prostredníctvom zmluvného prepravcu.